Дорогоцiннi моменти та незабутнi враження. 
 "Ваш вiдпочинок у наших руках.“

Контактний зоопарк

Контактний зоопарк

Контактний зоопарк - це жива виставка вусатих, рогатих, копитних і хвостатих. Її унікальність в тому, що вихованців контактного зоопарку можна помацати, взяти на руки і погодувати! Незабутні емоції як для малечі, так і для дорослих!
Велопрогулянки

Велопрогулянки

У людей, які регулярно катаються на велосипеді, на 50% знижений ризик виникнення інфаркту, і на 70% - ризик захворювань на грип та застуду. Науково доведено, що велопрогулянки продовжують життя і покращують розумову діяльність.

 

  • Відмінне кардіотренування
  • Можливість зміцнити свій імунітет
  • Релакс і можливість переключитися з повсякденної рутини.
Прогулянки у лiсi та збiр грибiв

Прогулянки у лiсi та збiр грибiв

"Садиба Синиця" надасть усім бажаючим добрий відпочинок, отримати справжнє задоволення від прогулянок по лісових стежках, а збираючи гриби, є можливість сумістити приємне з корисним і провести час з користю, але й також заготовити на зиму дуже смачні гриби і трави та залишити найкращі спогади.
Риболовля та вiдпочинок бiля рiчки

Риболовля та вiдпочинок бiля рiчки

Якщо Ви переконані, що риболовля - це нудне заняття, тоді обов'язково відвідайте "Садибу Синиця" і переконайтеся в зворотному. Оцініть природну красу річки Рось з чудовими пейзажами та кристально чистим повітрям.

У нас можна не лише цікаво порибалити, а й одночасно замовити приготування виловленої риби.

Басейн з морською водою

Басейн з морською водою

Якщо ви часто застуджуєтеся і відчуваєте неминаючий втому, порадуйте себе відвідуванням басейну з морською водою і перевірте на собі її цілющі властивості.

 

Плавання в такій воді допоможе розслабити м'язи спини, особливо якщо у вас сидяча робота, поліпшити стан шкіри, схуднути і просто підняти настрій. Щоб поплескати в морській водичці, їхати на курорт не обов'язково.
Батут

Батут

Батут дає безліч переваг, це веселий, безпечний і порівняно простий спосіб значно поліпшити своє фізичне і психічне здоров'я. Ви можете стрибати на батуті в поодинці, а можете зі всією сім'єю або з друзями. Це розважає і відмінно мотивує.

Як і інші аеробні вправи, стрибки на батуті стимулюють збільшення частоти серцевих скорочень і тим самим збільшують кількість кисню, який насичує, в тому числі, м'язи серця.

Дитячий майданчик

Дитячий майданчик

Для маленьких гостей садиби побудований дитячий майданчик з гойдалками і гіркою. Тут завжди знайдеться місце найактивнішим дітям! Більшість елементів майданчика призначені для ігор та інших активностей.

Територія умовно поділена на дві зони (для малюків і для дітей середнього і старшого віку).

Тенiсний корт

Тенiсний корт

Для людей, які люблять спорт і ведуть активний спосіб життя ми облаштували зручний тенісний корт.

В процесі гри і активного м'язового напруги в організмі виробляються ендорфіни, що сприяє подальшому гарному настрою з присмаком щастя (щастя всередині тебе!) До того ж, якщо підключити до гри друзів і знайомих, то можна дуже весело провести час.